free website builder

TWOJA IMPREZA

W

PROFESJONALNYCH

RĘKACH !


GRUPA SC - Agencja Muzyczna White

Dj’e, wodzireje, konferansjerzy, prezenterzy muzyczni, pokaz laserowy, fotobudka, skrzypce, saksofon, dekoracja światłem, taniec w chmurach i wiele więcej tutaj…

Twoje wymagania są początkiem naszych możliwości.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE!

Do każdego wykonywanego przez Nas zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, pasją, tak aby ten dzień był‚ wyjątkowy dla WAS ! Jesteśmy ponad wszystkimi standardami, do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Ilość zabaw oraz atrakcji, którym dysponujemy, jest bardzo obszerna i zawiera opcje, których nie oferuje nikt na polskim rynku.


Dlaczego My ?

1

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE.

2

Niebanalne, niekonwencjonalne i nowoczesne zabawy. Takie które nie zobaczycie u konkurencji m.in: koło fortuny, familiada, 5 sekund, Jaka to melodia, dedykacje online z wykorzystanie TV.

3

Autorskie programy imprez, wzbogacone o występy muzyków na żywo ( SAKSOFON, SKRZYPCE czy też WOKAL ), dekorację światłem led, laser show, cięzki dym i wiele innych z którymi Wasza impreza stanie się wyjątkowa.

4

Bogaty repertuar, sprzęt nagłośnieniowy dostosowany do wielkości sali oraz inteligentne oświetlenie sceniczne stworzą klimat jaki jeszcze nie widzieliście.

5

JESTEŚMY PERFEKCJONISTAMI, a więc niezwykle poważnie traktujemy to co robimy, dlatego każdą imprezę dopinamy na ostatni guzik.

6

ZERO ŻENADY . Posiadamy wyczucie gustu i smaku dobrej imprezy, oraz wysoki poziom kultury osobistej. Możecie być pewni, że nie będzie obciachowych zabaw i niezręcznych sytuacji.

7

Możliwość oferty łączonej wraz z FOTo & VIDEO. W związku z tym Waszą imprezę obsługuję zgrany team, a wy otrzymujecie najwyzszą jakość usług. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyślij nam wiadomość a napewno się odezwiemy !